Bussen van Salou Teruel

  • Eerste afslag: 09:15

  • Laatste vertrek: 17:00

  • Gemiddelde duurtijd: 5h 8m

  • Eerste aankomst: 14:15

  • Laatste aankomst: 22:15

  • Bedrijven: Hife

  • Dagelijkse busdiensten : 2

  • Prijs vanaf : 22.90

Uw online ticket

NO HAY RESULTADOS
NO HAY RESULTADOS


Maak je reservering voor je nationale en internationale buskaartje van Salou naar Teruel voor de voordeligste prijs. Hier vind je alle informatie over de busreis, met onder andere de beschikbare trajecten en prijzen. Ook geven we een indicatie over de duur van de verschillende routes. Maak je reservering online en reserveer je buskaartje van Salou naar Teruel met de beste aanbiedingen.

Uurregelingen en prijzen voor busroutes van Salou naar Teruel

VertrekAankomst Route DuurtijdVan
09:15 14:15 Salou - Teruel   05h 00m23 €
17:00 22:15 Salou - Teruel   05h 15m23 €
Hife
Autobus Salou - Teruel
Van  23 €    05h 15m
* Deze informatie is alleen ter begeleiding, gebruik onze zoekmachine om de nieuwste route updates te controleren.

Uurregelingen en prijzen voor busroutes van Teruel naar Salou

VertrekAankomst Route DuurtijdVan
09:30 14:40 Teruel - Salou   05h 10m23 €
Hife
Autobus Teruel - Salou
Van  23 €    05h 10m
* Deze informatie is alleen ter begeleiding, gebruik onze zoekmachine om de nieuwste route updates te controleren.

Busstations met ritten van Salou