Bustickets Los Marines Torrejon de Ardoz

  • Eerste afslag: 11:15

  • Laatste vertrek: 17:30

  • Gemiddelde duurtijd: 1h 18m

  • Eerste aankomst: 12:30

  • Laatste aankomst: 18:50

  • Bedrijven: Damas

  • Dagelijkse busdiensten : 2

  • Prijs vanaf : 5.09

Uw online ticket

NO HAY RESULTADOS
NO HAY RESULTADOS


Maak je reservering voor je nationale en internationale buskaartje van Los Marines naar Torrejón de Ardoz voor de voordeligste prijs. Hier vind je alle informatie over de busreis, met onder andere de beschikbare trajecten en prijzen. Ook geven we een indicatie over de duur van de verschillende routes. Maak je reservering online en reserveer je buskaartje van Los Marines naar Torrejón de Ardoz met de beste aanbiedingen.

Uurregelingen en prijzen voor busroutes van Los Marines naar Torrejón de Ardoz

VertrekAankomst Route DuurtijdVan
11:15 12:30 Los Marines - Torrejón de Ardoz   01h 15m5 €
17:30 18:50 Los Marines - Torrejón de Ardoz   01h 20m5 €
Damas
Autobus Los Marines - Torrejón de Ardoz
Van  5 €    01h 20m
* Deze informatie is alleen ter begeleiding, gebruik onze zoekmachine om de nieuwste route updates te controleren.

Alternatieve busroutes van Torrejón de Ardoz naar Los Marines

VertrekAankomst Route DuurtijdVan
10:45 11:15 Aracena - Los Marines   00h 30m1 €
17:20 17:30 Aracena - Los Marines   00h 10m1 €
Damas
Autobus Aracena - Los Marines
Van  1 €    00h 30m
* Deze informatie is alleen ter begeleiding, gebruik onze zoekmachine om de nieuwste route updates te controleren.
VertrekAankomst Route DuurtijdVan
06:40 07:25 Beas - Huelva   00h 45m2 €
08:00 08:45 Beas - Huelva   00h 45m2 €
08:00 08:45 Beas - Huelva   00h 45m2 €
08:45 09:35 Beas - Huelva   00h 50m2 €
09:00 09:45 Beas - Huelva   00h 45m2 €
10:05 10:45 Beas - Huelva   00h 40m2 €
10:20 11:05 Beas - Huelva   00h 45m2 €
13:20 14:05 Beas - Huelva   00h 45m2 €
15:35 16:20 Beas - Huelva   00h 45m2 €
17:45 18:30 Beas - Huelva   00h 45m2 €
21:05 21:50 Beas - Huelva   00h 45m2 €
Damas
Autobus Beas - Huelva
Van  2 €    00h 50m
* Deze informatie is alleen ter begeleiding, gebruik onze zoekmachine om de nieuwste route updates te controleren.
VertrekAankomst Route DuurtijdVan
09:00 10:15 Huelva - Ayamonte   01h 15m5 €
11:00 12:15 Huelva - Ayamonte   01h 15m5 €
13:00 14:15 Huelva - Ayamonte   01h 15m5 €
14:00 15:00 Huelva - Ayamonte   01h 00m5 €
15:30 16:45 Huelva - Ayamonte   01h 15m5 €
17:30 18:30 Huelva - Ayamonte   01h 00m5 €
19:30 20:45 Huelva - Ayamonte   01h 15m5 €
22:00 23:15 Huelva - Ayamonte   01h 15m5 €
Damas
Autobus Huelva - Ayamonte
Van  5 €    01h 15m
* Deze informatie is alleen ter begeleiding, gebruik onze zoekmachine om de nieuwste route updates te controleren.
VertrekAankomst Route DuurtijdVan
07:00 08:05 Huelva - La Antilla   01h 05m3 €
10:00 10:50 Huelva - La Antilla   00h 50m3 €
12:00 12:50 Huelva - La Antilla   00h 50m3 €
13:00 13:50 Huelva - La Antilla   00h 50m3 €
14:00 14:50 Huelva - La Antilla   00h 50m3 €
15:00 15:55 Huelva - La Antilla   00h 55m3 €
17:00 17:50 Huelva - La Antilla   00h 50m3 €
18:00 18:50 Huelva - La Antilla   00h 50m3 €
20:00 20:55 Huelva - La Antilla   00h 55m3 €
21:00 21:50 Huelva - La Antilla   00h 50m3 €
Damas
Autobus Huelva - La Antilla
Van  3 €    01h 05m
* Deze informatie is alleen ter begeleiding, gebruik onze zoekmachine om de nieuwste route updates te controleren.
VertrekAankomst Route DuurtijdVan
07:00 07:45 Huelva - Cartaya   00h 45m2 €
08:00 09:00 Huelva - Cartaya   01h 00m2 €
08:15 08:45 Huelva - Cartaya   00h 30m2 €
09:00 10:00 Huelva - Cartaya   01h 00m2 €
09:00 09:35 Huelva - Cartaya   00h 35m2 €
10:00 10:35 Huelva - Cartaya   00h 35m2 €
10:00 10:45 Huelva - Cartaya   00h 45m2 €
11:00 12:00 Huelva - Cartaya   01h 00m2 €
11:00 11:35 Huelva - Cartaya   00h 35m2 €
12:00 12:45 Huelva - Cartaya   00h 45m2 €
12:00 12:35 Huelva - Cartaya   00h 35m2 €
13:00 14:00 Huelva - Cartaya   01h 00m2 €
13:00 13:35 Huelva - Cartaya   00h 35m2 €
13:00 13:30 Huelva - Cartaya   00h 30m2 €
14:00 14:35 Huelva - Cartaya   00h 35m2 €
14:00 14:45 Huelva - Cartaya   00h 45m2 €
14:00 14:35 Huelva - Cartaya   00h 35m2 €
15:00 16:00 Huelva - Cartaya   01h 00m2 €
15:00 15:30 Huelva - Cartaya   00h 30m2 €
15:30 16:05 Huelva - Cartaya   00h 35m2 €
16:00 16:45 Huelva - Cartaya   00h 45m2 €
17:00 18:00 Huelva - Cartaya   01h 00m2 €
17:00 17:35 Huelva - Cartaya   00h 35m2 €
17:30 18:05 Huelva - Cartaya   00h 35m2 €
18:00 18:35 Huelva - Cartaya   00h 35m2 €
19:00 20:00 Huelva - Cartaya   01h 00m2 €
19:30 20:05 Huelva - Cartaya   00h 35m2 €
20:00 21:00 Huelva - Cartaya   01h 00m2 €
20:00 20:30 Huelva - Cartaya   00h 30m2 €
21:00 21:35 Huelva - Cartaya   00h 35m2 €
21:00 22:00 Huelva - Cartaya   01h 00m2 €
22:00 22:35 Huelva - Cartaya   00h 35m2 €
Damas
Autobus Huelva - Cartaya
Van  2 €    01h 00m
* Deze informatie is alleen ter begeleiding, gebruik onze zoekmachine om de nieuwste route updates te controleren.

Busstations met ritten van Los Marines